Konkurs Selfie+ 2018

Konkurs Selfie+ 2018

Platforma selfie+ to miejsce stworzone specjalnie dla beneficjentów programów: Erasmus+, PO WER, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży oraz Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży, służące prezentowaniu działań projektowych realizowanych przy wsparciu Fundacji  Rozwoju Systemu Edukacji.

selfie.png
Poprzez dodanie zdjęć oraz opisów działań na platformie selfie+ realizatorzy projektów mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, upowszechniać wyniki pracy nad projektem, a przede wszystkim pokazać potencjalnym przyszłym beneficjentom programów wspieranych przez Fundację, że warto korzystać z naszej oferty.

Dołączenie do społeczności selfie+ to nie tylko okazja do zaprezentowania najciekawszych relacji z działań projektowych, ale również wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, inspiracja dla instytucji działających w obszarze edukacji oraz doskonała zabawa połączona z uczeniem się.

Platforma działa od 2015 roku, a została stworzona przez sektor Erasmus+ Edukacja szkolna. Sukces projektu sprawił, że w 2017 roku Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji postanowiła włączyć w działania również beneficjentów pozostałych sektorów programu Erasmus+, a także programu PO WER, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży oraz  Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.
selfie2-1500x1096-1024x748.jpg
Konkurs Selfie+ jest okazją dla beneficjentów programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji do podzielenia się efektami ich pracy. Zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie konkursu fotograficznego, bo to właśnie za pomocą zdjęć najłatwiej i najskuteczniej można przedstawić rezultaty swoich działań. Eksperci FRSE wybiorą najlepsze zdjęcia umieszczone na platformie w okresie trwania  konkursu (1 maja – 31 października 2018).
Materiały dodane poza terminem konkursu będą służyły inspirowaniu osób działających na rzecz edukacji,  dzieleniu się dobrymi praktykami oraz rozwojowi platformy Selfie+.

W tym roku konkurs Selfie+ został objęty patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego, z tej okazji w naszym konkursie nastąpiły zmiany w kategoriach konkursowych.
Zachęcamy do odwiedzenia strony ERDK 2018, na której mogą Państwo zapoznać się z główną ideą i celami przyświecającymi świętowaniu europejskiego dziedzictwa kulturowego.
Zasady konkursu
Aby wziąć udział w konkursie należy:
Zapoznać się z regulaminem konkursu,
Wybrać jedno zdjęcie z projektu najlepiej pasujące do poniższych kategorii:

Twój projekt w jednym ujęciu – za pomocą jednego zdjęcia przedstaw główny temat działań projektowych,
Europejskie dziedzictwo kulturowe w moim projekcie – za pomocą jednego zdjęcia przedstaw, w jaki sposób twój projekt uświadamia uczestnikom i społeczeństwu znaczenie europejskiego dziedzictwa kulturowego.

Z każdego projektu może zostać zgłoszone tylko jedno zdjęcie w  jednej z 2 kategorii. Przyznane zostaną pierwsze miejsca w obu kategoriach konkursowych, dla beneficjentów reprezentujących każdy z uprawnionych do wzięcia udziału w konkursie programów. Prosimy również zwrócić uwagę na to, że tym roku wprowadziliśmy limit zdjęć – z każdego projektu mogą opublikować Państwo 7 zdjęć (limit wchodzi w życie dla zdjęć opublikowanych po 1 maja 2018 r.).

Dodać zdjęcie zgodnie z Instrukcją dodawania zdjęć najpóźniej do 31 października 2018 r.
Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej oraz przekazane zwycięzcom mailowo najpóźniej 30 listopada 2018 r.
W konkursie mogą wziąć udział zdjęcia z projektów realizowanych od początku funkcjonowania Programu Erasmus+,  PO WER oraz Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży i Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży. Zdjęcia mogą zgłaszać realizatorzy projektów których działania zakończyły się lub trwają nadal.Materiały publikowane na platformie muszą spełnić odpowiednie wymagania techniczne. Zdjęcia należy publikować w formacie JPG, a ich wielkość nie powinna przekraczać 1 MB. Do zdjęcia należy dołączyć krótki  opis – od 500 do 1000 znaków.Warunkiem korzystanie z platformy Selfie+ jest zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu korzystania z Platformy selfie+.

Zachęcamy do prezentowania swoich projektów w sposób kreatywny i twórczy!
konkurs-1024x768.jpg
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.